Obsession – dywany które przykują Twoją uwagę

https://sklep24.dywanywitek.pl/8957,dywan-obsession-stepstone-740-ste-stone-kamienie.html

Dywany marki Obsession to idealny wybór dla tych, którzy poszukują nietuzinkowych dodatków do swoich wnętrz. W ofercie marki można znaleźć również kolekcje o prostych, eleganckich i szlachetnych rozwiązaniach, jednak przede wszystkim są to dywany, które mają zaskakiwać swoim niebanalnym wzornictwem.

Niemiecki producent/importer dywanów oferuje kolekcję, która wyróżnia się oryginalnymi wzorami prezentowanymi w szerokiej palecie kolorów. Dominują unikatowe i efektowne rozwiązania, a najlepszym przykładem może być tutaj model wykonany z kolorowych wełnianych kulek.

Dywany jakby ze skrawków

Dla miłośników nowoczesnych wnętrz urządzonych w stylu eklektycznym stworzono kolekcję Patchwork. Modele dywanów wyglądają tak, jakby zostały uszyte ze skrawków materiałów. Dywany te bardzo przypominają swoim wyglądem ciepłe pledy. Warto również zwrócić uwagę na ich niebanalną kolorystykę – dywany są dostępne w turkusach, pomarańczach, zieleniach, czy czerwieniach. Taki dywan wystarczy już tylko położyć na posadzce w monochromatycznym wnętrzu, by robił ogromne wrażenie tak na domownikach jak i na gościach. Zwolennicy patchworków powinni również zapoznać się z kolekcją Gabbeh – tutaj również mamy do czynienia z kolorową układanką, jednak utrzymaną w afrykańskim klimacie.

Szlachetne dywany

Obsession to marka, która zaskakuje na każdym kroku – nie tylko sięga po oryginalne wzory, wyraziste odcienie, ale również po szlachetne materiały. Kolekcja Saree de Luxe to jedwabne dywany wykonane ręcznie. Wzory można porównać do pracy artysty, który pod jedną warstwą farby odkrywa kolejne, które zostały namalowane wcześniej, co daje niesamowity efekt. Dywany te naprawdę mogą się podobać, również dlatego, że wyróżniają się ciekawą, niespotykaną paletą kolorów, w której przeważa czerwień, szmaragd i złoto.

Tysiące drobnych kuleczek

Passion i Stepstone to kolekcje, w których dywany są ręcznie wykonane z wełny. Od razu rzucają się w oczy, gdyż uwagę przykuwają malutkie kuleczki, które zastępują tradycyjne runo. W kolekcji Passion kuleczki są kolorowe, dlatego można odnieść wrażenie, że patrzy się na obraz, na którym widać piksele. Natomiast szare kuleczki w kolekcji Stepstone przypominają bardziej kamienie.

Pełna oferta dywanów Obsession dostępna jest pod adresem https://sklep24.dywanywitek.pl/dywany-obsession,263.html