Poznaj kolekcję dywanów Dywilan Omega

Kolekcja Omega jest propozycją polskiej marki Dywilan, i zdobyła szerokie grono klientów, którzy od pierwszego wejrzenia zakochani się w tych dywanach.

Dywany z kolekcji Omega wykonane są z wełny nowozelandzkiej. Do ich produkcji zostały zastosowane najwyższej klasy surowce. Dzięki temu, dywany są bardzo trwałe i wytrzymałe. Można będzie z nich korzystać przez wiele lat. Odznaczają się wysoką funkcjonalnością, estetycznym wykonaniem, a także pozytywnym wpływem na środowisko naturalne. Są biodegradowalne.

https://sklep24.dywanywitek.pl/7540,dywan-dywilan-omega-mistik-red-welna.html

Wełna nowozelandzka, z której dywany są wykonane, odznacza się wysokimi parametrami jakościowymi. Jest odporna na ścieranie, brud i plamy. Kolory znajdujące się na dywanach nie odbarwiają się pod wpływem promieni słonecznych. Wełna ta odznacza się także dużą higroskopijnością. Ma ona więc zdolność do regulowania wilgotności w pomieszczeniach. Pochłania lub oddaje do powietrza wilgoć, gdy jest jej w powietrzu za mało. Nawilża przez to zbyt suche powietrze. Odznacza się również wyjątkową miękkością i puszystością. Chodzenie po dywanach Omega jest wielką przyjemnością.

Kolekcja Omega posiada wszelkie certyfikaty potwierdzające wysoką jakość dywanów. Otrzymała również atesty higieniczne. Można mieć pewność, że dywany tego typu będą bezpieczne dla zdrowia. W kolekcji Omega można odnaleźć zarówno nowoczesne, jak i klasyczne wzory. Te drugie inspiracje czerpią z modeli ręcznie wiązanych produkowanych w Nepalu, Afganistanie czy Pakistanie. Bardzo dużo jest tu motywów kwiatowych i kolorystycznych. Bez względu na to, czy dom urządzony jest w stylu klasycznym czy nowoczesnym, dywany z kolekcji Omega będą tam świetnie pasowały.

Modele z kolekcji Omega to prawdziwe perełki. Odznaczają się oryginalnością, unikalnością i zaskakującym wzornictwem. Sama firma podkreśla, że są to dywany, które kupuje się już na lata. I zawsze wyglądają świetnie. Za każdym razem może podziwiać i zachwycać się ich pięknem. Unikatowe modele od razu przyciągają uwagę.